Portugal Ways Culture Guest House
Avenida Almirante Reis 6
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Portugal Ways Culture Guest House is a comfortable hotel in Lisbon.

Facilities
Dining facilities at Portugal Ways Culture Guest House include a cafeteria. Breakfast is available - a surcharge will apply. Other services: dry cleaning/laundry service and elevator/lift.

Transportation/Parking facilities
Portugal Ways Culture Guest House offers transportation to/from the airport. For guest convenience, parking is offered at no extra cost.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Portugal Ways Culture Guest House je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Lisbon, Portugal (LIS-Portela) - 3.36 mi
  Muzea
  • Museum of Decorative Arts Museu de Artes Decorativas - 0.68 mi
  • Fado and Guitar Museum Casa do Fado e da Guitarra Portuguesa - 0.79 mi
  • Museu Nacional Militar - 0.84 mi